Абітурієнту

Приймальна комісія працює за адресою: пр.Центральний 3, з 09.00 до 18.00 без перерви та вихідних

ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ТА ВСТУПАЙ ДО НУК

Якщо ти щойно закінчив школу, вже одержав атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав Зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова буде тривати 4 роки. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова на перший курс, але навчатись за скороченою програмою 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного університету кораблебудууання імені адмірала Макарова на 5 курс. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на 5 курсі триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання — освітньо-професійної або освітньо-наукової. Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.

Адреса та контакти приймальної комісії

   54001, Проспект Центральний 3, Миколаїв, Україна
    +380512479747
   pk_nuk@nuos.edu.ua

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!