Національний
Університет
кораблебудування
імені адмірала Макарова Офіційний сайт

Відгуки випускників НУК

Пушкарь Ярослав

Пушкарь Ярослав

Год выпуска:  31.12.2019
Диплом:  Магістр
Предприятие:  Частный предприниматель

Я занимаюсь настройкой рекламных компаний в фейсбуке и инстаграмме, рекламой как различных видов бизнеса, так и своих товаров – мой проект по видеокурсам androiddemy.com

Помню, как сомневался продолжать ли обучение на своей специальности или доучиться на новой специальности. Теперь понимаю, как мне повезло закончить магистратуру «Системного анализа» (бакалаврат у меня Компьютерные науки).
Швабська Марія Сергіївна

Швабська Марія Сергіївна

Год выпуска:  01.03.2016
Диплом:  Магістр
Предприятие:  Філія «Центр експертної аналітики» Державного підприємства «Науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут транспортного будівництва «КИЇВДІПРОТРАНС», м. Київ
Должность:  директор
На кафедрі працюють висококваліфіковані викладачі, професіонали своєї справи.  Програма навчання різноманітна та цікава. Навчання на кафедрі дає ґрунтовні знання, які стають у пригоді не тільки у професійному житті, а й у повсякденному. Кафедра надає безліч можливостей  молодим амбітним студентам  розвиватися, самовдосконалюватися, брати участь у науково-дослідній та пошуковій діяльності та розкривати свій потенціал. Щиро дякую всій кафедрі за високі знання, доброту і дійсно дружні відносини!
Майбутнім абітурієнтам НУК бажаю успіхів у навчанні та наукових досягнень! А випускникам кафедри екології бажаю не втрачати амбіцій, віру в себе та в свої можливості! Бажаю стати висококваліфікованими фахівцями своєї справи і впевнено крокувати у професійне життя! Прямуйте по ньому твердо і впевнено, а успішно розпочати професійну діяльність допоможуть уміння та навички, отримані у стінах нашого університету! Бажаю всім здоров’я,  наснаги, нових творчих звершень, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!
Пастушенко Микола Олександрович

Пастушенко Микола Олександрович

Год выпуска:  01.03.2007
Диплом:  Магістр
Предприятие:  ТОВ «Компанія Ліміт Плюс», м. Миколаїв
Должность:  Генеральний директор
При виборі навчального закладу я керувався тим, що роботодавцями диплом випускника НУК розглядається як своєрідний знак якості освіти.
Вже на перших курсах я був цілком впевнений в своєму майбутньому, адже здобував сучасну освіту в престижному університеті  за перспективною спеціальністю. Студентські роки запам’яталися не тільки напруженим навчанням та захоплюючим дозвіллям,  а й тим, що університет – це особиста самостійність, свобода, відповідальність, пошук непізнаного. Це пора для романтики, мрій і вибору можливостей.
Диплом випускника НУК дозволив швидко знайти перше робоче місце,  в Державній екологічній інспекції, де за 5 років пройшов шлях від інспектора до начальника відділу екологічного контролю біоресурсів і природно-заповідного фонду Миколаївської області.
Завжди прагнув чогось нового, тому останні 6 років працюю в екологічній компанії, займаюсь розробкою та координацією технічної документації в природоохоронній сфері.
Майбутнім колегам хочу порадити для досягнення особистого успіху сподіватись не стільки на вдачу, скільки на власний  розум, здобуті  знання і сумлінну працю.
Заворотня Ірина Костянтинівна

Заворотня Ірина Костянтинівна

Год выпуска:  01.03.1992
Диплом:  Спеціаліст
Предприятие:  Державна екологічна інспекція у Миколаївській області, м. Миколаїв
Должность:  Заступник начальника Державної екологічної інспекції у Миколаївській області
Ціле століття наш МКІ/УГМТУ/НУК готує спеціалістів не тільки для суднобудівної галузі, але й для всього народного господарства країни.  Випускники цього славетного вузу завжди відрізнялися здатністю ясно мислити, ефективно працювати, правильно вирішувати складні економічні та соціальні питання.
Природоохоронна спеціалізація  у вузі була започаткована ще  у 1980-х роках. І протягом останніх десятиліть саме випускники НУК стали найбільш затребуваними фахівцями для природоохоронної сфери діяльності, адже високий науково-технічний потенціал, традиції і накопичений досвід університету та кафедри екології забезпечують високий рівень підготовки студентів-екологів.
Бажаю університету здібних студентів, а студентам – наснаги та  наполегливості в оволодінні професійними знаннями.
Жукова Олена Юріївна

Жукова Олена Юріївна

Год выпуска:  01.07.1997
Диплом:  Магістр
Предприятие:  Marine Design Engineering, Mykolaiv, Ukraine
Должность:  Керуючий директор
Навчання на кафедрі менеджменту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відкриває студентам широкі перспективи для подальшої професійної діяльності. Кафедра менеджменту вигідно відрізняється гарним матеріально – технічним забезпеченням, новітніми технологіями та сучасними методами навчання, а головне – професійним складом  викладачів, більшість з яких є не лише теоретиками, а і практиками.
Окрім навчання, дуже насичене і цікаве студентське життя. Тут молодь має можливість проявити свої творчі, організаторські та спортивні здібності, або стати справжнім громадським діячем. Сьогодні мені дуже приємно продовжувати співпрацю з університетом вже у якості роботодавця для майбутніх випускників.
Я дуже вдячна університету, своєму факультету та кафедрі менеджменту за цікаві роки навчання, за нові можливості, за пошук себе та майбутньої професії. Бажаю вам подальших успіхів у науковій та педагогічнфій діяльності!
Мельник Сергій Ігоревич

Мельник Сергій Ігоревич

Год выпуска:  01.03.2019
Диплом:  Магістр
Предприятие:  АТ "Завод"Екватор"
Должность:  Інженер-конструктор (розробка систем управління)

Під час навчання на молодших курсах бакалаврату «Комп’ютерні науки» я вважав, що моя майбутня робота буде пов’язана з веб напрямком і був цілком задоволений знаннями, що отримую, але під кінець 4-го курсу пощастило доторкнутися до програмування систем управління . Під час написання дипломної роботи я став замислюватись, що лише програмування замало, має бути системність . Добре, що у нашому місті сама «найсистемніша» спеціальність лише у НУК, тож мені навіть не довелось переходити на іншу кафедру. Все урахували: варіанти, переваги, так що обирати було дуже просто!

Після закінчення магістратури я втілюю здобуті знання в своїх нових проектах та частково удосконалюю старі.

Після магістратури «Системного аналізу» я виконую свою роботу краще!
Полiвода Валерія В’ячеславівна

Полiвода Валерія В’ячеславівна

Год выпуска:  31.12.2019
Диплом:  Магістр
Предприятие:  One plus One Solutions, LLC
Должность:  Менеджер по проєктам
Я безмежно вдячна викладачам кафедри за те що вони не просто «читали предмети», а й розповідали про особливості різних IT-професій. Це дуже допомогло мені знайти своє покликання у житті!

Коли я навчалась на 3 курсі за спеціальністю «Комп’ютерні науки» мене запросили на посаду менеджера по проєктам в компанію One Plus One Solutions, LLC, де я працюю і досі. Важливою складовою моєї роботи є системний підхід до розв’язання поставлених задач та планування проєкту на всіх його етапах. До моїх службових обов’язків входить аналіз ринку, вивчення сучасних трендів та потреб клієнтів, знаходження нових проєктiв, заключення угоди з клієнтом, складання технічного завдання проєкту та багато іншого. Отож, коли на четвертому курсі проходило опитування затребуваності знань та навичок з системного аналізу я могла чітко відповісти що саме знадобіться мені щоб досягнути високих результатів. Під час опитування я також дізналась про нову спеціальність «Системний аналіз» та вирішила вступати до магістратури за цією спеціальністю.

Ця спеціальність дійсно допомогла мені навчитись правильно аналізувати проєкти та виконувати свою роботу краще! А постійне зростання обов'язків і зарплати говорить про те, що НУК задав правильний вектор розвитку моєї кар’єри, за що я безмежно вдячна!
Ножка Марина

Ножка Марина

Усупереч розповсюдженій думці, спеціальність «Прикладна лінгвістика» пропонує студентам набагато більше, ніж досконале оволодіння англійською мовою. Найпривабливішою рисою є підготовка фахівців одночасно за декількома профілями: викладання, переклад, лексикографія, та багато іншого, що забезпечує високу конкурентоспроможність випускників на сучасному ринку праці.

Окрім цього, особливості навчання за цією спеціальністю дарують навички надзвичайної самоорганізації, тайм-менеджменту, пошуку та обробки інформації, з якими можна подолати будь-який професійний виклик.

У це складно повірити, але глибоке розуміння законів мислення і спілкування, яке також надає «Прикладна лінгвістика», стане в нагоді навіть у повсякденному житті, допомагаючи долати конфлікти або взагалі уникнути їх.

Зайцева Ольга

Зайцева Ольга

Диплом:  Магістр
Я обрала спеціалізацію "Прикладна лінгвістика", тому що для себе вирішила, що вивчення мов ніколи не буде зайвим, при цьому ще додаються інформаційно-технічні дисципліни, що нині є актуальним у світі сучасних технологій. Протягом навчання виникають труднощі, але натомість виховується відповідальність та прагнення отримати знання, що обов'язково допоможуть у майбутньому. Саме правильне планування свого часу є запорукою для навчання.
Козбур Валерій Леонідович

Козбур Валерій Леонідович

Год выпуска:  01.03.2006
Диплом:  Спеціаліст
Предприятие:  Skipskompetanse (Норвегія)
Должность:  Інженер-проектувальник
Отримана гарна освіта дала мені можливість працювати не тільки в Україні, але й закордоном! Довгий час я пропрацював у компанії  «LamprellEnergyLtd» (Об’єднані Арабські Емірати). Зараз я працюю інженером-проектувальником у компанії «Skipskompetanse» (Норвегія). Місце для вводу тексту