An introduction to information and communication technologies

Задорожна, Тетяна Павлівна
Давиденко, Олена Борисівна

Основною метою методичних вказівок є збагачення активного словникового запасу студентів за фахом та його реалізація у мовленнєвому акті, вміння читати та розуміти оригінальні тексти та застосовувати набуті теоретичні навички і вміння на практиці. Матеріал складається з трьох розділів: Learning Assignments, Supplementary Reading, Appendix. Перший розділ (Learning Assignments) складається з шістьох окремих уроків, що містять базові тексти, лексико-граматичні та комунікаційні вправи. У другому розділі (Supplementary Reading) наведені тексти для додаткового читання з метою поширення лексичного запасу. Третій розділ містить оригінальні тестові завдання для здійснення перевірки та систематизації лексичного та граматичного матеріалу.

Задорожна, Т. П. An introduction to information and communication technologies : метод. вказівки з англійської мови для студентів I–II курсу спеціальності 172 "Телекомунікації та радіотехніка" / Т. П. Задорожна, О. Б. Давиденко. – Миколаїв : НУК, 2020. – 64 с.