Комунікаційні стратегії сучасної бібліотеки ВНЗ

Костирко, Т. М.

Розглянуто особливості сучасного етапу розвитку бібліотек внз на прикладі практичного досвіду наукової бібліотеки Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова. Визначено нові напрями стратегії розвитку наукової бібліотеки внз — зближення бібліотечної діяльності з науково-дослідною; створення нового сегмента бібліотечно-інформаційної роботи — відповідальність за поширення результатів науково-дослідної діяльності вчених університету.

Костирко, Т. М. Комунікаційні стратегії сучасної бібліотеки ВНЗ / Т. М. Костирко // Вісн. ХДАК. – 2016. – Вип. 49. – С. 26-35.

університетська бібліотека, інформаційна аналітика, публікаційна активність, наукометричні дослідження, технології web 2.0