Костирко, Т. М.
Бондар, І. В.

У статті, використовуючи сучасні методи наукометрії, проаналізовано дисертаційний фонд Наукової бібліотеки НУК. Метою дослідження стала оцінка продуктивності науково-дослідної роботи науковців на матеріалі авторефератів кандидатських дисертацій за період з 2003 по 2013 рр., що знаходяться у фонді Наукової бібліотеки НУК.

Костирко, Т. М. Наукометричний аналіз дисертаційного фонду Наукової бібліотеки НУК на допомогу поліпшенню публікаційної активності науковців університету / Т. М. Костирко, І. В. Бондар // Вісн. ОНУ. – О., 2014. – Т. 19, вип. 1 (11). – С. 104–118.

наукометричні дослідження, бібліометрія, наукові публікації, дисертації