Костирко, Т. М.

Книга присвячена 100-річчю від дня заснування Наукової бібліотеки Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Подана історія становлення та розвитку книгозбірні, розглядаються питання формування ресурсної бази, розвитку інформаційних технологій, удосконалення бібліотечно-бібліографічного обслуговування читачів, інформаційного забезпечення освітньо-виховної та наукової діяльності університету. Представлена детальна хронологія основних подій та етапів розвитку книгозбірні впродовж 1920–2020 рр. Включено спогади, відгуки, побажання, фотоматеріали тощо. Видання адресовано фахівцям бібліотечної справи, історикам, краєзнавцям, студентам, усім, хто цікавиться розвитком освіти та культури Миколаївського регіону.

Університетська бібліотека: від традиційної до цифрової. 100-річчю Наукової бібліотеки університету присвячується : зб. наук. ст. та матеріалів / за заг. ред. Т. М. Костирко. – Миколаїв : НУК, 2020. – 414 с. + електрон. копія.

університетська бібліотека, Наукова бібліотека Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, ювілей бібліотеки, історія бібліотеки