Бібліотека ВНЗ та екологічна освіта студентської молоді

Маєр, О. І.
Диндеренко, К. С.

Екологічна освіта в інтересах сталого розвитку стала пріоритетним напрямом у формуванні освітніх програм. У вищих навчальних закладах створені факультети підготовки екологів, організовано післядипломне навчання екологічних дисцилін. Крім того, дисциліна «екологія» є обов’язковою для вивчення студентами всіх спеціальностей у циклі загальнотехнічних і природничих дисциплін. Тому, комплексні бібліотечні програми екології повинні сприяти кращому засвоєнню програмного матеріалу у навчанні студентів-екологів, економістів, майбутніх фахівців технічного та гуманітарного напрямків.

Бібліотека ВНЗ та екологічна освіта студентської молоді [Текст] : дайджест / уклад.: О. І. Маєр, К. С. Диндеренко. – Миколаїв : НУК, 2011. – 8 с.

дайджест, бібліотека ВНЗ, екологічна освіта, студентська молодь