Горбов, В. М.
Шостак, В. П.
Horbov, Viktor M.
Shostak, Volodymyr P.

Кафедра суднових та стаціонарних енергетичних установок (ССЕУ) – найбільша кафедра на Машинобудівному інституті Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Вона є випусковою кафедрою за трьома спеціальностями: "Суднові енергетичні установки та устаткування", "Теплоенергетика" та "Експлуатація суднових енергетичних установок".

Горбов, В. М. 75 років Кафедрі суднових та стаціонарних енергетичних установок Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова / В. М. Горбов, В. П. Шостак // Зб. наук. пр. НУК. – Миколаїв : НУК, 2015. – № 4 (460). – С. 3–10.

кафедра суднових та стацiонарних енергетичних установок, викладання, спецiальні дисциплiни, наукові дослiдженя в областi суднової енергетики, пiдготовка фахiвцiв

Зібрання