Бібліотека ЗВО у соціокультурному просторі

У пропонованій статті розглянуті питання соціокультурної діяльності університету та висвітлюється досвід роботи Наукової бібліотеки Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Розкриті основні завдання та функції культурно-масової роботи. Визначено бібліотеку як соціокультурний центр формування інформаційної культури та реалізації творчого потенціалу особистості.

Кузнецова, І. В. Бібліотека ЗВО у соціокультурному просторі = The role of the Library in the sociocultural activities of the University / І. В. Кузнецова // Матеріали всеукр. наук.-практ. конф. "Сучасні тренди розвитку бібліотеки ЗВО цифрової епохи в структурі інформаційного забезпечення навчального процесу, наукової та дослідницької діяльності ЗВО". – Миколаїв : НУК, 2021. – С. 41–47.

Наукова бібліотека Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, інноваційна діяльність, соціокультурна робота бібліотеки, масові заходи, Scientific Library of the Admiral Makarov National University of Shipbuilding, innovation activity, sociocultural activity of the library, library events