Костирко, Т. М.
Бондар, І. В.
Жигалкіна, М. С.

Наведено перелік основних наукометричних баз даних та вимоги щодо оформлення наукових публікацій у міжнародних наукових виданнях з метою підвищення наукометричних показників і публікаційної активності магістрантів, аспірантів та науковців університету. Призначено для магістрантів денної і заочної форм навчання всіх спеціальностей, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації, а також для всіх, хто підвищує свою кваліфікацію.

Костирко Т. М. Методичні рекомендації щодо підвищення публікаційної активності магістрантів та аспірантів / Т. М. Костирко, І. В. Бондар, М. С. Жигалкіна. – Миколаїв : НУК, 2017. – 97 с.

методичні рекомендації, підвищення публікаційної активності, науковці університету, наукометричні бази даних, Scopus, РІНЦ, IndexCopernicus, Академією Google