Цифрова трансформація університетських бібліотек – від інформування до навчання

Розглядаються процеси цифрової трансформації університетської бібліотеки під час кризи, пов’заної з пандемією COVID-19; актуалізація в умовах карантину та дистанційної роботи підтримки навігаційної системи орієнтації в інформаційних ресурсів через сайт бібліотеки як "єдиного вікна"; зміна дизайну освітнього простору, в якому пріоритетними стають цифрові ресурси; навчання цифрової грамотності.

Костирко, Т. М. Цифрова трансформація університетських бібліотек – від інформування до навчання = Digital transformation of University Libraries – from informing to learning / Т. М. Костирко // Матеріали всеукр. наук.-практ. конф. "Сучасні тренди розвитку бібліотеки ЗВО цифрової епохи в структурі інформаційного забезпечення навчального процесу, наукової та дослідницької діяльності ЗВО". – Миколаїв : НУК, 2021. – С. 37–41.

цифрова трансформація суспільства, трансформація університетських бібліотек, відкритий доступ, пандемія COVID-19