У статті викладено аналіз науково-дослідницької діяльності Наукової бібліотеки НУК ім. адм. Макарова в історичному та практичному аспектах. Розглянуто сучасні напрями науково-дослідницької роботи у зв’язку з трансформацією діяльності бібліотеки. Висвітлено роль наукових досліджень в управлінні інноваційними процесами.

Бєлодєд, О. В. Науково-дослідницька робота Наукової бібліотеки Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова: історичний та практичний аспекти = Scientific research activity of the scientific Library of the Admiral Makarov National University of Shipbuilding: historical and practical aspects / О. В. Бєлодєд // Матеріали всеукр. наук.-практ. конф. "Сучасні тренди розвитку бібліотеки ЗВО цифрової епохи в структурі інформаційного забезпечення навчального процесу, наукової та дослідницької діяльності ЗВО". – Миколаїв : НУК, 2021. – С. 5–12.

наукові дослідження, науково-дослідницька робота, університетська бібліотека, scientific research, scientific research activity, university library