Вітаємо випускника-магістра кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем Копієвського Дмитра!

Диплом III ступеня у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Дмитро закінчив університет за спеціальністю 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», освітня програма «Програмні та інформаційні системи» у грудні 2020 року.
Кваліфікаційну роботу було подано на конкурс студентських наукових робіт.

У II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Комп’ютерна інженерія» було представлено 37 робіт. На підсумковій конференції, яка проходила в Одеській національній академії харчових технологій 23 квітня 2021 р., наукова робота Дмитра Копієвського зайняла призове місце та нагороджена Дипломом III ступеня!

Науковий керівник роботи – к.т.н., доцент, доцент кафедри ПЗАС Макарова Лідія Миколаївна.

Пишаємося нашим випускником та бажаємо Дмитру подальших успіхів у житті, професії та завжди бути Переможцем!