II тур Конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Суднобудування та водний транспорт»

22 квітня 2021 року у Одеському національному морському університеті відбувся II тур Конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Суднобудування та водний транспорт». У підсумковій конференції брав участь студент групи 4531 Вихопень Микола з науковою роботою «Розвиток малого суднобудування з ХУІІ по XXI століття» (науковий керівник – викладач кафедри дизайну Данильченко Н.В.). Робота стосується архітектури та дизайну малих суден та довела цікавість та необхідність такої спеціалізації, як дизайн суднового середовища.
У результаті роботи конференції робота Миколи отримала Диплом II ступеню.

Вітаємо студента групи 4531 Вихопеня Миколу, пишаємось та бажаємо подальших успіхів в науковій роботі!