124 "Системний аналіз"

Постійне посилання зібрання

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    (2022) Осадчук, Дар’я; Osadchuk, Daria; Беркунський Є. Ю.
    Тема дипломного проект: «Системний аналіз та розробка автоматизованої системи обліку спортивного клубу карате». Актуальність даної теми зумовлена сучасними тенденціями розвитку технологій, що вимагають неперервне підвищення продуктивності. Мета дипломного проекту полягає в тому, щоб автоматизувати роботу обліку даних та послуг спортивного клубу. Фізична особа-підприємець другої групи має спортивний клуб карате «Fortis» - який займається надаванням послуг, таких як отримання абонементу, участь у клубних змаганнях та складання іспиту на новий пояс. Клуб працює з метою розвитку фізичної культури спорту дітей, підлітків та молоді. В ході роботи було проведено аналіз предметної області, сформульовані вимоги до автоматизованої системи, виявлення існуючих недоліків, розроблення концепції та технічного проекту автоматизованої системи, а також було реалізовано автоматизовану систему обліку спортивного клубу карате з використанням системного аналізу. Робота виконана на 150 сторінок, містить 116 рисунків, 27 таблиць, 3 додатку, які містять інструкцію з використання . Робота виконана українською мовою.
  • Документ
    Системний аналіз технологій мобільної розробки для додатку розрахунку фінансових витрат
    (2022) Озерянова, О. В.; Гайдаєнко О. В.
    У дипломному проекті розроблено автоматизовану систему ведення сімейного бюджету як мобільний додаток. Продукт вирішує проблему ведення обліку сімейних і особистих витрат і доходів. Програма значно полегшує контроль за фінансовим станом користувача, так як за потребою надає доступ до інформації про поповнення бюджету, щоденні та щомісячні витрати, заплановані покупки. Для реалізації мобільного додатку розроблено модель роботи додатку, структуру бази даних, ієрархічну модель автоматизованої системи. Також спроектовано інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс. Дипломний проект викладений на 96 сторінках друкованого тексту, містить 14 рисунків, 4 таблиці. Проект виконаний українською мовою на сучасному рівні з застосуванням комп‘ютерних технологій.
  • Документ
    Системний аналіз процесів диспетчеризації та розробка АРМ диспетчера служби міського таксі
    (2022) Михелєв, Олександр; Mykheliev, Oleksandr; Книрік К. О.
    Дипломна робота спрямована на набуття навичок у розробці та проектуванні підсистем. Розробляється підсистема "Диспетчер" інформаційної системи служби таксі. Робота викладена на 85 сторінках, містить 7 рисунків, 4 додатка та список використаної літератури з 7 найменувань. Робота виконана українською мовою.
  • Документ
    (2022) Маліцький, Роман; Malitskiy, Roman; Павленко А. Ю.
    Тема роботи – «Системний аналіз засобів розробки для мобільних платформ та розробка гри у жанрі Casual Action». Дипломний проект виконується для покращення навичок аналізу, проектування та розробки інформаційних систем. Розробляється інформаційна система мобільної гри «Astro Survival». Метою роботи є системний аналіз засобів розробки для мобільних платформ та проходження повного шляху у створенні додатку мобільної гри «Astro Survival» у жанрі Casual, Action. Актуальність роботи полягає в тому, що у наш час казуальні мобільні ігри стають все більш популярними, а деякі дослідження виявляють що мобільні ігри приносять прибуток набагато більший ніж ігри для персонального комп’ютеру або ігрових консолей. На цю популярність впливає те, що смартфон є у кожної людини в кишені і багато хто проводить свій вільний час використовуючи застосунки у смартфоні. Також більшість мобільних ігор мають дуже велике охоплення аудиторії як різного полу так і різного віку. В роботі було проведено аналіз предметної області, дослідження існуючих рішень та виявлені існуючі недоліки, аналіз засобів розробки для мобільних платформ. Всі вимоги та обмеження обраної інформаційної системи було затверджено в технічному завданні. Розроблені проектні рішення по системі з різних видів забезпечення, передбачених етапами ескізного та технічного проектування, зокрема загальносистемні рішення, рішення з організаційного забезпечення, рішення з програмного забезпечення. Розроблена робоча документація по спроектованій системі та виконаний спеціальний розділ з охорони праці. Робота викладена на 71 сторінках друкованого тексту, містить 4 розділа, 20 рисунків, 4 таблиць та 4 додатки, які містять словник, технічне завдання, текст програми та інструкцію з використання. Робота виконана українською мовою.
  • Документ
    Системний аналіз технологій мобільної розробки для додатку адміністратора оренди приміщень
    (2022) Золін, Олексій Вікторович; Zolin, Oleksii Viktorovich; Партас В. К.
    Основною темою дипломного проекту є проектування та програмна реалізація мобільного додатку інформаційної підтримки роботи менеджера з оренди приміщень. Проаналізовано комерційні аналоги систем, що реалізовано у вигляді десктопних та web-додатків. Було враховано надмірну функціональність подібних систем та прийнято рішення щодо реалізації базового функціоналу у зручній формі мобільного додатку. Ескізний та технічний проект додатку підготовлено з використанням нотацій UML 2.0. Програмну реалізацію виконано з використанням Java, СУБД SQLite та MySQL. При розробці використано інтегроване середовище розробки Android – Studio, що сьогодні є офіційним додатком для розробки Android- додатків. Додаток включає в себе модуль графічного інтерфейсу користувача, модуль реалізації моделі доступу до даних MVC та модуль синхронізації локальної проекції даних із основною серверною БД. Додаток протестований з використанням стандартних засобів модульного та інтеграційного тестування та готовий до дослідної експлуатації. Основна частина включає 59 сторінок, 18 рисунків, 3 таблиці. Також робота містить 3 додатки.